Vuoden 2024 Synop ry:n hallitus ja virkailijat
Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@helsinki.fi ellei toisin mainita. Koko hallituksen saat kiinni lähettämällä viestin hallituslistalle osoitteeseen synop-ry@helsinki.fi
Hallitus 2024
Elmeri Putkinen
- Puheenjohtaja
- Matlu-vastaava
- Vappupallo
- Bingomestari (1/3)
- Reissuvastaava (1/5)
Pia-Nora Isomäki
- Varapuheenjohtaja
- Varaleppätalovastaava
- Matlu-varavastaava
- Geysir-kerhovastaava
- Bingomestari (1/3)
- Anemometri
- Kansainvälisyysvastaava (1/2)
- Reissuvastaava (1/5)
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
Aino Aarne
- Taloudenhoitaja
- Kulttuurivastaava (1/2)
- Bilevastaava (1/2)
- Vibavastaava (1/3)
- Reissuvastaava (1/5)
- Pelivastaava (1/3)
Oosa Lehtola
- Opintovastaava (1/2)
- Suurikirjavastaava (1/2)
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
Santeri Satalahti
- Sihteeri
- Arkistonhoitaja (1/3)
- Kulttuurivastaava (1/2)
- Hattaramestari (1/2)
- Vibavastaava (1/3)
Eevi Silvennoinen
- Bingomestari (1/3)
- Opintovastaava (1/2)
Mimosa Lindfors
- Tiedottaja
- Valokuvaaja (1(2)
- Vapaa-aikavastaava (1/2)
- Pelivastaava (1/3)
- Reissuvastaava (1/5)
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
Ida Hassinen
- Graafikko
- Some-vastaava
- Häirintäyhdyshenkilö (1/3)
- Kansainvälisyysvastaava (1/2)
- Oheistuotevastaava (1/3)
- Pelivastaava (1/3)
- Bilevastaava (1/2)
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
Sakari Väkevä
- Ammattiliitto- ja työelämävastaava
- Leppätalovastaava
- Ulkoministeri (1/3)
Henriikka Heikinoja
- Pullavastaava
- Hattaramestari (1/2)
- Sairaanhoitaja (1/2)
Jefina Koivuniemi
- Reissuvastaava (1/5)
- Yhdenvertaisuusvastaava
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
- Vibavastaava (1/3)
- Tuuliviiri (1/4)
- Geysir-kerhovastaava (1/2)
Virkailijat
Sara Salonen
- Www-vastaava
- Tietosuojavastaava
- Vapaa-aikavastaava (1/2)
Ronja Mäkelä
- Häirintäyhdyshenkilö (1/3)
- Liikuntavastaava (1/2)
- Oheistuotevastaava (1/3)
- Tuuliviiri (1/4)
Iiris Valonen
- Fuksivastaava (1/4)
- Suurikirjavastaava (1/2)
Tuomas Aumala
- Valokuvaaja (1/2)
- Saunatonttu (1/2)
Mikko Seppälä
- Arkistonhoitaja (1/3)
Antti hippeläinen
- Arkistonhoitaja (1/3)
Salla Siltala
- Liikuntavastaava (1/2)
- Oheistuotevastaava (1/3)
Arthur visulainen
- Ympäristövastaava
- Ulkoministeri (1/3)
- Fuksivastaava (1/4)
Jesse Soininen
- Alumnivastaava (1/2)
Joona Cornér
- Alumnivastaava (1/2)
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
Siiri Hilska
- Yhteisfysikaalisuusvastaava (1/4)
Emma Laasonen
- Yhteisfysikaalisuusvastaava (1/4)
- Tuuliviiri (1/4)
Vertti Linho
- Tenttiarkistovastaava
- Yhteisfysikaalisuusvastaava (1/4)
Vilja Lipasti
- Yhteisfysikaalisuusvastaava (1/4)
Aleksi Lohtander
- Vuosijuhlatoimikunnan jäsen (1/7)
Anne Keski-Vakkuri
- Sairaanhoitaja (1/2)
Meri Teeriaho
- Saunatonttu (1/2)
Mikael Vartiainen
- Penkkiurheiluvastaava (1/2)
Matias Vartiainen
- Penkkiurheiluvastaava (1/2)
Mia Isomäki
- Ulkoministeri (1/3)
Heikki Ilvonen
- Liikuntavastaava (1/2)
Oskari Rantala
- Häirintäyhdyshenkilö (1/3)
Halla Koivunen
- Fuksivastaava (1/4)